Prehlásenie o prístupnosti

na webu Dražby nemovitostí

 

 

Prístupnosť

Webové stránky www.S-drazby.sk sa snaží o maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosti. Stránky sú navrhnuté s ohľadom na česká Pravidlá tvorby prístupného webu. Spĺňajú hlavné zásady prístupnosti podľa metodiky WCAG 1.0 a podľa zásad projektu Zjednotenej organizácie slabozrakých a nevidomých - Blind Friendly Web. Štruktúra layoutu aj obsahu je vytvorená štrukturálnym XHTML 5. Vizuálna prezentácia potom pomocou kaskádových štýlov (CSS).

Texty


Všetky zverejnené texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ľubovoľne upravovať ich veľkosť pomocou štandardných nástrojov internetového prohlíčeže (Ctrl + posun kolieskom v Internet Exploreri). Výnimkou je funkcia hodnotenie stránok.

Tlač

Súčasťou webových stránok je tiež CSS štýl pre tlačovú verziu. Všetky stránky sú tlačiteľné bez akýchkoľvek obmedzení štandardnými prostriedkami internetového prehliadača (štandardne ikona tlačiarne v navigačnej lište prehliadača, alebo cez menu Súbor - Tlač). Nezávislosť na vstupnom zariadení Ovládanie zverejnených stránok nie je obmedzené druhom vstupného zariadenia. K obsahu sa dá teda dostať ako s pomocou myši, tak aj klávesnice.

Nezávislosť na výstupnom zariadení

Prístup k obsahu webových stránok nie je závislý na použitie určitého typu výstupného zariadenia. Či už sa jedná o alternatívny internetový prehliadač, textový prehliadač, PDA, chytrý telefón a alebo hlasovú čítačku.

Kontakt na webmastera

V prípade akýchkoľvek problémov s prístupnosťou obsahu či funkčnosti tohto webu, kontaktujte prosím správcu webu admin@S-drazby.sk.

 

V prípade nezrozumiteľnosti, nejasnosti výkladu, akéhokoľvek slovného spojenia v rámci www.S-drazby.sk, sú návštevníci, užívatelia, partneri portálu www.S-drazby.sk povinní si vyžiadať spresňujúce vysvetlenie na nižšie uvedenom emailu:

vysvetlivky@S-drazby.sk